Header

Hakkımızda

 Taşdelen Ev Yemekleri & Catering;

Butik Catering anlayışı ile üretim yapan Taşdelen Ev Yemekleri & Catering , ev yemeği lezzetinde üretim yapmaktadır. Sabah hazırlanıp, pişirilen yemekler en taze haliyle müşterilerimize ulaştırılır. Taşdelen Ev Yemekleri & Catering , fabrikasyon üretim yapmayacak kadar lezzet odaklıdır. Lezzetli, hijyenik ortamda asla kaliteden ödün vermeden hizmet vermektedir. Taşdelen Ev Yemekleri & Catering kapasitesi butik üretime uygun tasarlanmıştır bu nedenle fabrikasyon üretim olmayacaktır. Ofis çalışanlarının ilk tercihi olmak hedefimizdir.

Taşdelen Ev Yemekleri & Catering, gıda sektörüne 2015 yılında Taşdelen de Karadeniz Yöresel Ev yemekleri hizmeti ile kuruldu.
2016 yılında firmamız yeni bir yapılanmaya giderek Taşdelen Ev Yemekleri olarak, çeşitli alanlarda faaliyet gösteren firmaların toplu yemek ihtiyaçlarını karşılamaya başladı.
Taşdelen Ev Yemekleri & Catering, amaç olarak yaptığı işin en iyi olması gerektiğinin bilincinde, bulunduğu yörenin potansiyel arzının sahibi olmaya hazır, hizmet atağını sürdürmek ve en üst düzeye çıkarmak amacıyla; Taşdelen Merkez de yeni yerinde hizmetine devam etmektedir.
Taşdelen Ev Yemekleri & Catering uzman kadrosuyla hijyen ön planda olmak üzere, Kalite ve Damak Tadı titizlikle hesaplanmış, yüksek standartlara uygun maliyetler ile hizmet vermeyi kendine ilke edinmiştir.